Kategoria Superiore

Brdaric paralajmëron AEL Limasol: Në Shkodër do të jetë histori krejt tjetër!

Daja: Dihet kush është FC Basel, por duhej ta kishim shënuar të paktën një gol

Champions-i i “nxori kallajin”, Martini jep kushtrimin para Inter Escalades

Brdaric jep alarmin: Kujdes, AEL është kundërshtar shumë agresiv dhe sulmues

Turi i tretë i “Conference League”; zbulohen kundërshtarët e skuadrave shqiptare

Ndeshja në pikun e vapës, Brdaric ironizon qipriotët: Mbase u janë prishur dritat e stadiumit…!

1.93 metra i gjatë, me CV të pasur. Partizani blindon mbrojtjen

Duhet përmbysur disavantazhi 3-1, Plori dhe Adili kërkojnë ndihmën e tifozëve

KUPAT E EUROPËS! Partizani “shkel” mbi ekipin moldav, tifozët thumba qeverisë. Shkupi fiton derbin shqiptar, rezultatet e tjera