Kukesi

Gega kthehet në Shqipëri, rrëfen betejën me Covid-19: Një virus i pabesë, m’u infektua dhe familja

Dje u dërgua me urgjencë në Turqi, Skënder Gega ka “sihariq” për të gjithë

Gjendje e komplikuar nga Covid-19, Gega shkon në Turqi për trajtim të specializuar

Bojkoti i stërvitjes, Nexhipi takim pa fryt me lojtarët e Kukësit

Ka luajtur me kombëtaret e Zvicrës, Kukësi zyrtarizon mbrojtësin 22-vjeçar

Kukësi nuk vonon, zëvendësuesi i Obanor vjen nga Austria 

Plas “b*mba te nënkampionët! Bruno Telushi largohet nga Kukësi

“BRUNO LULAJ 2022”; Kukësi rinovon me mbrojtësin korçar

“Fanella e Kukësit m’u bë si lëkurë e dytë”, Musolli emocionon me letrën e lamtumirës