Laci

Daja jep kushtrimin e kuq: Gjithçka ndaj Laçit, synimi ynë është edhe Kupa

Duro: Kam skuadër perfekte. Frikë për Mazrekaj, kjo ndeshje na sakatoi

ZYRTARE: Laçi zgjedh trajnerin e ri, Pacult nuk rikthehet

Dede, me “shkop dhe karotë” për Laçin! Hap dyert për Ngoo dhe Hasani

4 ndeshje pa fitore, Laçi shkarkon trajnerin Cungu

KUPA: Laçi vuan ndaj Egnatias, kualifikohet në shtesë!

Laçi, vetëm 6 minuta larg suksesit historik, flet Cungu: Tragjike, por nuk është fundi i botës

DRAMË: Laçi eliminohet në fund, Hapoel 2 gola në minutat shtesë

Laçi- Hapoel Ber Sheva / Cungu lartëson kundërshtarin, por llogarit kualifikimin