Kategoria Superiore

Tirana “heq prangat” e FIFA-s, zhbllokon merkaton. Gati përforcimet

Daja konfirmon dy blerjet e para: Fatale, nëse e marrim lehtë Apoloninë

Nga merkatoja te sfida e radhës: Teuta e pamposhtur? Ta shohim nesër

Djarmati prezanton Avdiajn te Vllaznia, nxjerr në shitje sulmuesin tjetër

200 mijë euro borxh ish-lojtarit, FIFA shokon Tiranën me dënimin

Tirana godet në merkato, merr lojtarin e kombëtares kuqezi

Lajm i madh për Partizanin, fiton gjyqin për Çinarin dhe zbllokon merkaton