Partizani

Daja jep kushtrimin te Partizani: Të nisim marshimin drejt titullit!

Daja: Vllaznia kryeson me meritë, nesër do ta mundim. Ferhan Hasani, gati për lojë

Daja: Ndaj Laçit s’na lanë të kualifikoheshim, tjetër “finale” me Teutën

Daja jep kushtrimin e kuq: Gjithçka ndaj Laçit, synimi ynë është edhe Kupa

Daja “amniston” veten: Derbi fitohet nga lojtarët dhe tifozët, vlen vetëm 3 pikë

Habit Daja: Deri te vendi i 6-të, në garë për titull. Fusha do ta tregojë më të mirin

Daja: Po nuk fituam ndeshjet tona, nuk vlejnë gabimet e Vllaznisë

Laçi-Partizani në Kupë, flet Olsi Rama: Doja derbi me Dinamon në çerekfinale

Mes kombëtares dhe Partizanit, Tedi Cara rrëfen sakrificat që ka bërë për futbollin