Telemedia

Teuta

Lajm i keq për Teutën, humb miqësoren dhe sulmuesin kryesor

Teuta frymëzohet nga… Parma. Edi Martini kërkon mrekullinë ndaj kundërshtarit nga La Liga

Teuta blindon sulmuesin, rinovon kontratën me shkodranin

Julián Rubio: Granada, asnjë problem me Teutën. Futbolli shqiptar, shumë larg Spanjës

Pas Superkupës, një tjetër përforcim. Teuta zyrtarizon Asion Dajën

EUROPA LEAGUE: FANTASTIKE NË DURRËS! Teuta likuidon Beitar dhe kualifikohet në turin e dytë (VIDEO)

Formacionet: Teuta e nis e para në Europa, Martini bën ndryshim e rëndësishëm

Skënderbeu kthehet në “supermarket”, Teuta i rrëmben sulmuesin

Zyrtare: Teuta në lëvizje, ndan rrugët me sulmuesin