Tirana

Shehi i dërgon “selam” Teutës: Vijmë në Durrës për të marrë maksimumin

Shehi jep kushtrimin para Kukësit: Jemi kampionët, të sillemi si të tillë

Shehi largon euforinë: Mendojmë vetëm Skënderbeun, jo kreun dhe titullin

Shehi “shkund” bardheblutë: Gabim fatal, po nënvlerësuam Apoloninë

Shehi: Kampionati nuk mbaron nesër ndaj Laçit, kurrë s’do të bëj qaramanin

Shehi e quan ndeshje të radhës, Seferi “kërcënon” Hoxhën para derbit

Shehi: Nuk bëj llogari fare për derbin, mendoj vetëm Kastriotin

Shehi: Suksesi në Shkodër s’do kishte asnjë rëndësi pa fitoren ndaj Bylisit

Shehi: Ndaj Vllaznisë të tregojmë se jemi kampionët. Muçi do të na mungojë