Vllaznia

Djarmati konfirmon përforcimin e radhës te Vllaznia, vjen nga kombëtarja kuqezi

Brdaric, gati “hakmarrja” ndaj Kukësit: Kemi nxjerrë mësime nga ndeshja e parë

Video: Vllaznia me hap kampioni, mposht Teutën me 10 lojtarë!

Nga merkatoja te sfida e radhës: Teuta e pamposhtur? Ta shohim nesër

Djarmati prezanton Avdiajn te Vllaznia, nxjerr në shitje sulmuesin tjetër

Djarmati i zbulon të gjitha; nga objektivat e Vllaznisë te Balaj, Llullaku dhe Sukaj…

Kur trajneri i Vllaznisë kacafytej dhëmbë për dhëmbë me Oliver Kahn (video)

Afrimi i Balajt dhe Rudi Vatës, Vllaznia në krye, gjoba prej Olsi Ramës…; Xhaferi i thotë të gjitha

Brdaric “driblon” Dajën: Ia japim përgjigjen në fushë, i tregojmë kush është Vllaznia