Vllaznia

Brdaric tregon problemin: Në futboll duhet të shënosh, nëse do që të fitosh

Brdaric paralajmëron AEL Limasol: Në Shkodër do të jetë histori krejt tjetër!

Brdaric jep alarmin: Kujdes, AEL është kundërshtar shumë agresiv dhe sulmues

Ndeshja në pikun e vapës, Brdaric ironizon qipriotët: Mbase u janë prishur dritat e stadiumit…!

Duhet përmbysur disavantazhi 3-1, Plori dhe Adili kërkojnë ndihmën e tifozëve

Ia merr Brdaric, ia pret Gurishta: Jemi Vllaznia, e kalojmë turin

Vllaznia bën goditje në merkato, rrëmben sulmuesin maqedonas

Tre drejtues prezantojnë blerjen e re të Vllaznisë, luan me kombëtaren malazeze

Ademi: Fitorja ime më e madhe? Po e lë në duar të sigurta Vllazninë