Telemedia

Kombetarja

Valon Behrami: Kam luajtur në Lazio-Roma, por derbi im i vërtetë ishte Zvicër-Shqipëri…

Kosova zëvendëson Gjibraltarin; FSHF zyrtarizon vëllazëroren e 11 nëntorit

Shqipëri-Kosovë, “vëllazërorja” e radhës luhet më 11 nëntor

Dy kombëtaret kuqezi nisin grumbullimin 4-ditor, ja lista e lojtarëve

Duka ndryshon strategji: Hysaj po luan shumë mirë!

E BUJSHME: Uzuni me COVID-19, humbet ndeshjen ndaj Barcelonës

Bojkoti, rinovimi dhe rezultatet e kombëtares…; Duka vendos pikat mbi “I”

Media serbe: Shqiptari që shkaktoi kaosin total të 14 tetorit në Beograd!

Reja flet para Lituanisë, hedh poshtë kritikat: Kemi fituar 10 lojtarë!