Kombetarja

FSHF prezanton Kupën e re, Libohova: Sektori amator, jetik per masivizimin e futbollit

Video: Broja rikthehet siç i takon, gol dhe asist në fitoren e Vitesses

ZYRTARE: Mesfushori i Shqipërisë ndryshon ekip, prezantohet në Holandë!

“Udhëtuam krah për krah në avion”; Reja u tmerrua kur mori vesh infektimin me Covid-19 të portierit kuqezi

Hysaj vendos të ardhmen, Gattuso nuk e pret aspak mirë

Reja: Kampionatit në Shqipëri nuk është kompetitiv, rivalë si Anglia na motivojnë

“Jetoja me 600 euro në muaj, tani blej gjithçka dua”, – transformimi gjigant i Vojvodës!

Një shqiptar në sulm me Brojën, Vitesse i beson talentëve tanë

E BUJSHME: Muriqi bën prapa-kthehu, Lazio mund ta huazojë