Kupa e Shqiperise

Nryshime në axhendën e finales së Kupës, Skënderbeu-Vllaznia

Nexhipi: Short i vështirë ndaj Teutës, Kupa na shpëton sezonin

Laçi-Partizani në Kupë, flet Olsi Rama: Doja derbi me Dinamon në çerekfinale

Çerekfinalet e Kupës, përballje “ferri” për Partizanin dhe Kukësin