Kupa e Shqiperise

Nryshime në axhendën e finales së Kupës, Skënderbeu-Vllaznia

Nexhipi: Short i vështirë ndaj Teutës, Kupa na shpëton sezonin

Laçi-Partizani në Kupë, flet Olsi Rama: Doja derbi me Dinamon në çerekfinale

Çerekfinalet e Kupës, përballje “ferri” për Partizanin dhe Kukësin

Befason FSHF-ja, kërkon që finalja e Kupës të luhet me tifozë…

Kupa e Shipërisë: Teuta përmbys Kukësin në 10′ dhe siguron finalen (video)

Hidhet shorti, ja dy çiftet gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë

Kampionati ia lë vendin Kupës së Shqipërisë, luhen sot çerekfinalet e para