Kombetaret

Deschamps nuk i do, tifozët “i grumbullojnë” në kombëtare

Magath zgjedh trajnerin e ri të Gjermanisë: Është zgjedhja më e mirë. Do ta doja që në Europian

E mundën dhe e ironizojnë keq Gjermaninë, maqedonasit “shtetëzojnë” Timo Werner

Humbja ndaj Maqedonisë, shpërthen media gjermane: Çfarë turpi historik!

Mancini: Unë si Lippi? Do të doja ta barazoja atë në… Botërorin e Katarit

Lippi: Kjo Itali, si e imja në Botërorin 2006. Pëlqehet, sepse di të fitojë

Mancini ka një kërkesë “pandemike” për UEFA-n, lidhet me Kampionatin Europian

Goli “fantazmë” i Ronaldos, UEFA fajëson edhe vetë Portugalinë

Shqiptarët “zhbllokojnë” Kane. Nga Kosova te kuqezinjtë, bomberi i Anglisë gjeti golin pas 500 ditësh