Telemedia

La liga

Zidane në krizë me Real-in, gjigantët e Europës kontaktojnë francezin

“Messi dhe Ronaldo, më të mirët e futbollit modern”

Koeman merr 21 lojtarë me vete, por vetëm dy “qendra” për Juventusin

Drejtuesit e Katalonjës, kundër Bartomeut: Mocioni i votëbesimit të kryhet, s’ka pengesa ligjore dhe sanitare

Kampioni i botës, kundër Griezmann: Largohu nga Barcelona, ke harruar si shënohet…

Bartomeu flet për herë të parë mbi përplasjet me Messin: Kurrë s’e kam menduar dorëheqjen

SKANDALI në “El Clasico”, komunikimi i gjyqtarëve hedh poshtë vendimin e VAR: S’ishte penallti!

De Jong: Më ka mrekulluar Pjanic. Nuk ka dyshime, Messi është më i miri

Messi, mbreti i Barcelonës. Nga supershtëpitë te makinat, gjithçka rreth jetës së tij luksoze