Politikë

Putini fle në një cilindër gazi: ja çfarë duhet t’i përmirësojë

Lajm i trishtë! ‘Ejshan’ mund të ketë ndërruar jetë si pasojë e tërmetit në Turqi

Kjo është arma më shkatërrimtare e Rusisë: nuk është bomba atomike

Ka 102 fëmijë dhe 568 nipër e mbesa, fermeri 67-vjeçar: Si mund të kënaqet burri vetëm me një grua?

Shifra REKORD, ja sa kopje të librit të ‘Spare’ të Princ Harry-t janë shitur vetëm në ditën e parë

“Putini pushtoi Ukrainën për shkak të një ilaçi”

Një studim kompjuterik parashikon të ardhmen: është një ogur i keq

Krishtlindja këtu është magjike, por nuk festohet më 25 dhjetor

E stresuar nga shefi i saj, hedh në erë magazinën e kompanisë