Bota

Lajm i trishtë! ‘Ejshan’ mund të ketë ndërruar jetë si pasojë e tërmetit në Turqi

Ka 102 fëmijë dhe 568 nipër e mbesa, fermeri 67-vjeçar: Si mund të kënaqet burri vetëm me një grua?

Shifra REKORD, ja sa kopje të librit të ‘Spare’ të Princ Harry-t janë shitur vetëm në ditën e parë

Një studim kompjuterik parashikon të ardhmen: është një ogur i keq

Krishtlindja këtu është magjike, por nuk festohet më 25 dhjetor

E stresuar nga shefi i saj, hedh në erë magazinën e kompanisë

Është një parajsë e vërtetë, dhe tani do të jetë shumë e lehtë për ta vizituar

Elon Musk nuk është më njeriu më i pasur në botë, ja cili e kryeson listën

Iu nënshtrua operacionit pak kohë më parë, Adam Sandler: Isha i paaftë për të lidhur këpucët