Politikë

Al Pacino pret të bëhet baba për herë të katërt në moshën 82-vjeçare

Sa fiton Berlusconi në ditë? Zbulohet shifra e jashtëzakonshme

Muzika në zi! Ndërron jetë mbretëresha e Rock’n Roll-it, Tina Turner

U vlerësua me pak vota nga publiku dhe i tregoi gishtin e mesit, reagon francezja: E keni keqinterpretuar

Mbreti Karl dhe mbretëresha Kamila nuk flenë bashkë, zbulohet arsyeja se pse

‘E pandalura Sia’ i jep fund beqarisë, kurorëzon dashurinë me martesë me Dan Bernard

Richard Gere trondit me rrëfimin e tij: Ditët e mia të para në New York nuk ishin të mira, haja vetëm një vezë

Snoop Dogg i beson shqiptarëve gjatë vizitës në Londër. Ja kush janë djemtë që u kujdesën për sigurinë e reperit amerikan

Babai i njërit njihej me nënën e tjetrit, dy aktorët e njohur amerikanë mund të jenë…vëllezër