Telemedia

Premier League

Video: Liverpool përmbys West Ham-in, merr kreun falë dyshes Shaqiri-Jota

Video: Chelsea shkëlqen në Premier, Ziyech dhe Werner me shifra të frikshme

Ancelotti e ndan mendjen, i merr sulmuesin PSG

Video: City fiton me një gol unik, vazhdon mallkimi për Sheffield

Guardiola “bën pazar” në Gjermani, ofron 40 milionë euro për… Toni Kroos e ri

Jo vetëm Alcantara, Klopp do t’i rrëmbejë yllin tjetër Bayernit

Liverpool, Klopp zbulon metodën që përdor për të përgjuar lojtarët

United do Calhanoglu, zbulohet oferta e frikshme e “Djajve të kuq”

Vardy pasuron karrierën e tij të çmendur me një tjetër rekord