Sporte te tjera

Joshua provokon Fury: Nuk ke më se ku fshihesh, po vij për ty

Namajunas thumbon kinezen Zhang para duelit: Më mirë e vdekur se komuniste

Clippers e Milwaukee fitojnë pa probleme, Spurs mposht Dallas në derbi

Partizani “leksion” Erzenit, fiton finalen e dytë dhe i afrohet titullit

Superliga, Goga Basket fiton sërish derbin me Teutën dhe nis shkëputjen

Partizani mposht sërish Tiranën, një fitore larg titullit kampion

Tyson Fury: Ja shtetet që kanë bërë ofertë për duelin me Joshua, vendosim të dielën

Flamurtari i pathyeshëm në kampionat, korr suksesin e 10-të radhazi

Euroleague: Mbyllet sezoni i rregullt, përcaktohen 7 nga 8 skuadrat çerekfinaliste