Sporte te tjera

Kampioni i botës dëmtohet 10 ditë para sfidës me Pacquiao, rival tjetër për filipinasin

Gjeti gruan në shtrat me një femër tjetër/ Vritet me armë drejtuesja e pistës belge dy javë para garës së F1

“Tokio 2020”/ Ja sa persona u infektuan me koronavirus, 5 gushti dita më e keqe

28 ditë karantinë pas Olimpiadës, sportistët: Nuk po festojmë dot medaljet

Valentino Rossi: Ky është pengu i vetëm i këtij sezoni

Medvedev triumfon në turneun e Toronto dhe kërcënon kreun e Djokovic

Mike Tyson: Në rininë do t’i kisha mundur 2 kampionët e botës, atë ndoshta

Verstappen mesazh Hamilton: Situata e titullit do të ndryshojë sërish

Federer operohet sërish: Do të qëndroj jashtë fushave për shumë muaj