Telemedia

Basketboll

Shitet për 1.6 miliardë $, skuadra e NBA-së ndryshon pronar pas 35 vitesh

NBA hedh piketat e sezonit të ri: Ja datat e merkatos dhe nisjes së kampionatit

Pezullimi i kampionatit nuk ndal merkaton, Teuta e Vllaznia shtojnë radhët me amerikanë

Starti në dhjetor dhe një pushim 2-javor në shkurt, ja plani i NBA për sezonin e ri

FSHB, presidenti Ponari apel qeverisë: Na lini të luajmë, rrezikojmë eventet ndërkombëtare

Pa publik dhe pa yje, “All Star Game 2021” në dilemë prej koronavirus

Euroleague: Barcelona fiton “El Clasico”, Real zhytet në krizë

NBA/ Draft-i do të zhvillohet “on-line” më 18 nëntor prej pandemisë

Toronto rrezikon sezonin e ri prej Covid, gati t’i luajë ndeshjet në Amerikë