Telemedia

Boks

Rrëfehet Mike Tyson: Ja pse u riktheva në ring, kam frikë vetëm nga ai

Trajneri: Për Mike Tyson ky është duel i vërtetë, nuk e kupton konceptin “duel-show”

Usyk kërcënon Chisora: E mund pa përdorur gjithë fuqinë time

Londra përgatitet për sfidën e madhe, Usyk dhe Chisora gati për shansin e jetës

Në maj ose qershor përgatituni për duelin e parë mes Joshua dhe Fury

“Wilder s’ka asnjë shans të duelojë për titullin deri në vitin 2022”

Fury nuk tërhiqet: Merr vendimin për sfidën e radhës

Mayweather thumbon McGregor: Ndaj Pacquiao s’do të bësh aq shumë parà sa ndaj meje

“Harrojeni triologjinë, me sa duket nuk e kanë lexuar mirë kontratën”