Mix bota

“Shko kapi ato dy gamilet”, trajneri i kombëtares përjashtohet nga Olimpiada për racizëm

Pak orë nga ceremonia e hapjes konfirmohen 19 raste të reja më Covid-19

Kampioni i Europës humbet Olimpiadën pasi doli pozitiv, Turqia ndërron flamurmbajtësen e izoluar

Ceremonia/ Perandori do të çelë Lojërat Olimpike, 1000 të ftuar dhe delegacione të reduktuara

Një gjyshe dhe një vogëlushe, ja sportistja më e vjetër dhe më e re në Olimpiadë

Kaos në Fshatin Olimpik, konfirmohen 4 raste të reja me koronavirus

Olimpiada/ U tall me holokaustin, shkarkohet drejtori i ceremonisë së hapjes

Frikë nga Covid-19, shteti afrikan tërhiqet nga Olimpiada

Panik para ndeshjeve të para olimpike, ariu mësyn në impiantin sportiv