Telemedia

Ciklizem

Mbyllet edicioni 103 i Xhiros së Italisë, triumfon britaniku Hart

Pas koronavirus edhe dopingu trondit Xhiron e Italisë, një pozitiv

Dy raste të reja me Covid në Xhiro, çiklisti infektohet 2 herë brenda vitit

Aksidenti i frikshëm, çiklisti përplaset me motorin dhe fluturon në rrugë

Sërish telashe për Xhiron e Italisë, pozitivë edhe 17 policë që shoqërojnë çiklistët

Xhiro e Italisë në krizë prej koronavirus, tërhiqet edhe skuadra e dytë

Tronditet Xhiro e Italisë, dy çiklistë pozitiv me koronavirus

Koronavirus ndalon garën klasike të çiklizmit Paris-Roubaix

Xhiro/ Helikopteri shkëput barrierat dhe shkakton incident, 2 çiklistë rëndë në spital