Telemedia

MMA

Pikëzimi pas raundit të parë, Khabib ishte duke e humbur duelin me Gaethje

“Khabib tani nisi të duelojë në elitë, unë jam më i madhi në historinë e UFC”

Festë e çmendur në Dagestan për triumfin e Khabib ndaj Gaethje (video)

Me shyta dhe këmbë të thyer, një muaj para sfidës Khabib ishte jashtë forme

Gaethje kërcënon Khabib: Do ta vë në gjumë dhe do ta mund

UFC-254/ Khabib zhvishet nudo për të kapur peshën zyrtare (video)

“Khabib është një nga yjet më të mëdhenj në të gjitha sportet”

Gaethje paralajmëron Khabib: Grushtet e mia shkaktojnë dëme dhe gjak

Dana White: UFC-254 do të thyejë të gjitha rekordet e shikueshmërisë