Tenis

Medvedev triumfon në turneun e Toronto dhe kërcënon kreun e Djokovic

Federer operohet sërish: Do të qëndroj jashtë fushave për shumë muaj

Federer flet për të ardhmen dhe tërheqjen: Nuk po stërvitem më

Olimpiada: Djokovic ndalet në gjysmëfinale, ja finalistët për meshkuj e femra

Tenistët: Po vdesim në fushë! Organizatorët shtyjnë oraret e ndeshjeve

Olimpiada: Djokovic e Zverev në çerekfinale, eliminohen Muguruza e Tsitsipas

Tokio 2020/ Eliminohet sportistja japoneze që ndezi flakën olimpike në stadium

Olimpiada/ Djokovic, Zverev dhe Osaka vijojnë garën për medalje

Kampioni i dyfishtë olimpik tërhiqet i dëmtuar, eliminohet edhe numri 1 në botë