Tenis

U vaksinua pa respektuar radhën, tenistja përfundon nën akuzë

Pozitiv me koronavirus 3 javë para Australian Open, ish-numri 1 në botë hyn në karantinë

E jashtëzakonshme! Ka 8 gishta por arrin të kualifikohet në Australian Open

Debutim me fitore, pasuesit e Nadal në fushat me dhè janë dy kushërinjtë e tij

Mëson se është pozitiv gjatë ndeshjes, vijon lojën, fiton dhe hyn në karantinë

Gjoba, skualifikim e deri në burgim për ata që thyejnë rregullat në Australian Open

Australian Open ul premion për finalistët dhe rrit ato për 4 raundet e para

Federer jep alarmin: Duhen sipërfaqe më të shpejta dhe më shumë lojë afër rrjetës

Skandali, ish-tenisti: Serena, një trashaluqe dhe plakë që luan ende tenis