Uncategorized

Ditë “vere” në Big Brother, banorët lahen në pishinë dhe bëjnë batuta pikante

‘S’jemi kavje eksperimentale’, Vis Pupa shpërthen kundër opinionistëve të BBV: Do bëj valixhet e do iki

Do të ndodhë më 21.02.2024, profecia ogurzezë

A do të penalizohet Fotini? I jep informacione nga jashtë Luizit

Keisi pas hyrjes së Sabianit: Jam në ajër komplet, nuk di çfarë të bëj

Ish-banori akuzon produksionin e Big Brother: Po mbrojnë Olta Gixharin

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Luizit, mjekët mbërrijnë në shtëpi, Kiara: Duhen ilaçe specifike (VIDEO)

Sherri mes Armaldos dhe Luizit, Kiara Tito: Po më shqetëson kjo situatë

A e dini se testi i parë i shtatzënisë ishte… një bretkosë?