Chelsea ka dyfishuar avantazhin ndaj Newcastle në minutën e 65-të.

Blutë kanë gjetur golin me Abraham, por merita më e madhe i takon Werner.

Gjermani ka marrë topin në mesfushën e tij dhe ka kaluara me lehtësi disa kundërshtarë para se të pasonte.