Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të përfolura. Ata kanë shumë vite së bashku, por Armina ka zbuluar për ndjekësit e saj në Instagram, se si do të ishte jeta e saj nëse nuk do ta kishte njohur Zenin.

“Mendoj qe do kisha studiuar jashte per master, dicka e lidhur me moden ose filmin, pasi ne ate periudhe punoja ne nie reviste mode dhe me ishte kthyer ne pasion.

Planet e mia ishin London ose Milan sepse gjate kohes se Miss World pata edhe oferta te punoja ne keto vende per fotomodele.

Por nuk ishte ajo gjë që doja te beja ne jete ndihem shume me fat që e kam njohur dhe serisht punoj ne mode dhe tv.

Nuk ka gje me te bukur se sa kur gjen balance mes, dashurise dhe karrieres, tani masteri mbeti ne plan te dyte per mode por do e bej soon”, ka shkruar Armina.