Ermal Mamaqi ka postuar një video argëtuese në profilin e tij në Instagram ku shfaqet në një varkë me fituesin e Big Brother Albania, Ilir Shaqirin.

Balerini i njohur është trembur nga humoristi gjatë momentin q ëpo peshkonte dhe ka filluar të shajë pa e ditur se po filmohej dhe ka shpërthyer në të shara.

“Desh i pushoi zemra burrit të huaj”, ka qenë komenti i Ermal Mamaqit krahas videos së postuar në profilin e tij në Instagram. Një video që ka marrë shumë shikime dhe komente.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)