Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga çiftet më simpatikë dhe më të komentuar të publikut shqiptar. Mirëpo, që prej mbrëmjes së të enjtes, Luizi ka vendosur në bashkëpunim me produksionin t’i bëjë një lojë partneres së tij.

Ai ka mbajtur një qëndrim të ftohtë ndaj moderatores, e cila duket se e ka përjetuar shumë keq këtë gjë, pasi gjatë gjithë këtyre ditëve ka qarë.  Por ajo nuk e di se gjatë ‘spektaklit të sotëm, atë e pret një surprizë e madhe.

Nga ana tjetër, para se Luizi t’i bënte këtë rreng Kiarës, çifti ka kaluar momente mjaft të bukura me njëri-tjetrin dhe mjaft intime. Madje ndonjëherë duket edhe sikur ata i harrojnë edhe kamerat, e sidomos këngëtari.

Së fundmi në rrjet është bërë virale një video ku ata shihen të shtrirë në krevat dhe Luizi e kafshon Kiarën në vende intime. “Do të të ha këtë…”, dëgjohet të thotë Luizi, teksa prek të pasmet e Kiarës. Kjo e fundit i thotë ‘po haj o Luiz, po ça do kesh pastaj”. Me të thënë këtë Tito, Ejlli shkon dhe e kafshon atë.