Megi Pojani, një figurë shumë e njohur në rrjetet sociale, është sërish në qendër të vëmendjes. Tashmë dhe një aktore, Pojani u ka treguar fansave të saj që ka ndryshuar piercing në thithkë.

Me anë të një video të postuar në Instagram, Megi tregon se është piercing më i bukur që ka vendosur ndonjëherë dhe do donte shumë t’ua tregonte fansave, por morali nuk e lejon të dalë me gjoks jashtë.

“Kam ndryshuar dhe piercing e thithkës . E adhuroj aq shumë sa do doja të dilja pa bluzë për ta nxjerrë. Eshtë gjëja më e bukur por kam një grimcë morali të ngelur që ma ndalon këtë gjë.

Do thoni ju “morali morali, ti ke nxjerrë bythët në Instagram. Epo ja që nuk do e bëj”, u shpreh Megi Pojani në videon e publikuar në Instastory.