Moderatorja e njohur sportive, Lei Kraja, është një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Kjo ka bërë që ajo të ketë shumë ndjekës në rrjetet sociale, si dhe vëmendje të madhe nga mediat sa i takon jetës së saj private.

Së fundmi, Lei i ka dhënë mundësinë fansave të saj në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe kurioziteti ka qenë i madh. Madje, moderatorja nuk ka nguruar të zbuluar edhe detaje nga jeta e saj private.

E pyetur, nëse do të lidheshe me një djalë të thjeshtë dhe të edukuar, ajo ka thënë: “Gjithmonë jam lidhur me çuna të thjeshtë dhe të edukuar”.

Kjo ka bërë që publiku të jetë edhe më i interesuar se kë ka bukuroshja në krahë, pasi gjithmonë ka qenë shumë e rezervuar…