Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini është tejet e njohur jo vetëm në vendin tonë, por në mbarë botën.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, duke ndarë foto e video nga jeta e saj e përditshme, ku shpesh nuk mungojnë as fotot provokuese.

Dhe një e tillë nkuk ka munguar as së fundmi, teksa modelja shkodrane ka publikuar në Instagram disa foto që ka bërë xhiron e rrjetit.

Angela ka pozuar duke u veshur me një gazetë të ‘The New York Times’, ku krahas fotos shkruan: ‘Është koha për të marrë disa lajme të mira’.