Quhet Keisi dhe është vajza seksi e këngëtarit të njohur dhe ish-konkurrentit të Big Brother, Sabianit. Keisi feston sot ditëlindjen e saj.

Sabiani shkroi fjalët më të bukura për të në rrjetet sociale. Këngëtari ka publikuar një fotografi me të bijën e tij, krahas së cilës ka shkruar:

“Çdo vit që kalon tu dukesh edhe më e bukur drita e shpirtit tim. Të uron babo edhe 100 vite të lumtura”, shkroi Sabiani, duke i emociuanuar të gjithë.

Keisi, e cila mbush plot 22 vjeç, njihet më së shumti si vajza seksi e Sabianit, por ajo ka një llogari publike në Instagram dhe në fotot që publikon tregojnë linjat e saj sensuale, dhe imazhe provokuese nga jeta e saj e përditshme, duke krijuar një numër të konsiderueshëm ndjekësish.