Loredana është prej repereve më të njohura dhe më të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që kthehen në hite brenda pak orësh dhe numërojnë me miliona klikime, ndërsa rezultojnë edhe shumë të pëlqyera.

Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale me fansat në rrjete sociale, duke nisur që nga postimet me vajzën e saj, Hana dhe nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Loredana ka habitur ndjekësit dhe ka ngritur mjaft aludime me një video të postuar në Tik Tok. Në video reperja shfaqet duke puthur në buzë një vajzë dhe ka shkruar: “E dashura ime e re”.

Nuk dihet nëse kjo është diçka e vërtetë apo reperja ka dashur t’ju bëjë një lojë ndjekësve të saj dhe gjithë të tjerëve.