Inida Gjata, e njohur si Zhaku, është bërë nënë për herë të parë. Ka qenë vetë Zhaku ajo që ka ndarë këtë lajm të bukur me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo shfaqet më të birin duke e mbajur në krahë, teksa krahas fotos ka preferuar të mos bëjë asnjë koment apo të shkruajë ndonjë diciturë.

Kujtojmë që artistja jeton prej vitesh në Gjermani, së bashku me partnerin e saj, Christian Kreuz. Madje, Zhaku ka marrë dhe mbiemrin e partnerit, duke ndryshuar të dhënat dhe në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @inidakreuz