Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është sërish në qendër të vëmendjes. Në rrjetin social Instagram, Enca ka publikuar një video shumë intime.

Në “Insta Story”, këngëtarja ka publikuar videon me bikini, ku tregon të pasmet e saj. Një video shumë intime dhe që i ka lënë të befasuar ndjekësit e saj në Instagram.

Enca nuk është aktive në muzikë prej shumë kohësh, por në Instagram, mbetet një prej femrave më aktive të showbizz-it shqiptar.

Ajo tregon vazhdimisht jetën e saj luksoze me fotot e videot që poston, si dhe ndonjëherë, poston video si kjo e mëposhtmja, duke treguar trupin e saj…