Aktorja e njohur, Arjola Demiri, feston sot ditëlindjen e saj. Arjola mbush 38 vite dhe padyshim, urimet e shumta janë të pranishme.

Megjithatë, ajo që e ka uruar e para Arjolën, është mikesha e saj më e ngushtë, Adriana Matoshi. Kjo e fundit, ka publikuar në “Insta Story” një foto, në atë që duhet të dyja e ka me një fjalë tjetër dhe shumë të tjera.

“Përgjithmonë motër. Përgjithmonë dashni për ty. Përgjithmonë krah i joti ko me kon’. Përgjithmonë n’zemër ko me t’majtë. Urime ditëlindjen fryma jeme, Arjola Demiri”, ka shkruar Adriana përmbi foto.

Kujtojmë që Adriana Matoshi ishte mbështetësja më e madhe e Arjolës, edhe kur aktorja shqiptare ishte brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.