Dayane Mello provokon ndjekësit e saj, duke pozuar e zhveshur në Instagram. Modelja braziliane Dayane Mello di si t’i trembë ndjekësit e saj…

Influencuesja ka postuar një seri të re me Story dhe fotosh krejtësisht të zhveshura në Instagram. Në foto, Dayane provokon dhe i shkel syrin kamerës duke mbajtur vetëm një kapele kashte.

Nën njërën prej shkrepjeve Dayane Mello shkruan: “Zbulo trupin tënd, por mbi të gjitha shpirtin”.

Nuk është hera e parë që modelja shfaqet e zhveshur, në të kaluarën ajo tashmë ka ekspozuar këtë version disi të rrezikshëm të vetes.

E guximshme nga natyra, Dayane shpesh pëlqen të bëjë shaka me kamerën dhe të provokojë publikun, si kur në Milano sfidoi paparacët duke i dhënë një puthje pasionante me shoqen e saj në mes të rrugës.