Moderatorja e njohur, Dojna Mema, u bë nënë për herë të parë më 20 gusht. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e ka quajtur me emrin e veçantë Nolan Sol.

Moderatorja ka ndarë disa foto, në të cilat shfaqet me mjeken që e ka mbeshtetur gjate shtatzanise, Dr. Ana Sula. Ajo e ka falenderuar, duke e konsideruar si njeriun më pozitiv që ka takuar.

“Rrugetimi i shtatzenise sime ishte nje buqete me momente emocionuese dhe njerez qe do i mbaj me vete gjithe jeten. Dr.Ana eshte mjekja qe kisha deshiruar aq shume te kisha dhe njeriu me pozitiv qe mund te takoja.

Faleminderit Spitali Amerikan per stafin, perkujdesjen dhe qe u bete shtepia e pare e Nolan Sol”, ka shkruar Dojna krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)