Moderatorja Erjola Doçi, që tani është konkurente e Reality Show, “Kepi i Tundimeve’, ka shpërthyer në rrjetin social Instagram, duke postuar foton me të pasmet e saj.

Ajo ka provokuar ndjekësit e saj me poza të nxehta me bikini. Erjola më shumë ka preferuar të ekspozojë të pasmet e saj, duke marrë kështu vëmendje të madhe.

Kujtojmë se Erjola pas përfundimit të sezonit të E diell në Top Channel, u bë pjesë e “Kepi i Tundimeve”, në të cilin pjesë janë 10 konkurentë, që janë personazhe të njohur nga publiku.

Ndërsa javë më parë, Erjola mori kritika të shumta pas deklaratës së saj për veriorët, ku u shpreh: “Unë i adhuroj veriorët se janë analfabetë të adhurueshëm se s’dinë të shkruajnë, të lexojnë…”, tha fillimisht Erjola. Më pas, e ftuara e përhershme e emisionit shtoi:

“Ideja ime për partner lidhet vetëm me veriun sepse më pëlqejnë që nga mënyra e qëndrimit, prezenca, potenca mashkullore dhe realisht gjej shumë siguri, pa ofenduar jugun”, tha ajo.