Victoria dhe David Beckham vazhduan pushimet e tyre luksoze familjare, teksa shijuan një drekë të rrallë vetëm për të rriturit me, shoqen Sarah Ferguson në Neranoa, Itali.

Victoria, 48 vjece, e cila është bashkuar me djalin e saj Cruz, 17 vjec , dhe vajzën Harper, 11 vjece, gjatë udhëtimit, i dhanë një lamtumirë të dashur Sarah Ferguson, duke i dhene një puthje në faqe, ndërsa ajo dhe David Beckham dolën nga restoranti “Lo Scologio”.

Dyshja u shfaqën me humor të mire, teksa u kthyen në hotelin e tyre pas drekes ne restorantin me pamje nga Bregu i Amalfit.

Ish-dukesha e York, Sarah 62 vjeçe, dukej e bukur, teksa kishte veshur një fustan veror me pika për këtë rast. Filantropistja, e cila u divorcua nga Princi Andrew në vitin 1996, kishte vene ne flokët e saj një gërshet francez, të mbajtur në vend me një kapëse të zbukuruar me fjalën “Love”.

Çifti i famshëm dhanë lamtumirën e tyre, teksa David Beckham u përkul ndaj ish-dukeshes, për një bisedë më intime. Miqësia e tyre daton shumë vite më parë me vajzën Harper, atëherë gjashtëvjeçare, madje duke marrë pjesë në një festë çaji në “Buckingham Palace” për të festuar ditëlindjen e saj.

Organizuar nga Sarah dhe ish-bashkëshorti i saj, vajza e Beckham dhe miqtë e saj veshën kostumet e princeshës dhe takuan vajzën më të vogël të çiftit dhe princeshën Eugenie.

Detajet e çajit të supozuar ‘privat’ u fshehën në fshehtësi derisa David dhe Victoria vendosën në atë kohë të shpërndanin fotografi në mediat e tyre sociale për të shënuar ditën e madhe të fëmijës së tyre më të vogël.

Megjithatë, publikimi ‘indiskret’ i fotove – që tregonin të riun duke shijuar drejtimin e rezidencës mbretërore – shkaktoi zhgënjim në Pallat. Një imazh është bërë nga ish-futbollisti brenda ish-zyrës së Andrew me Princeshën Eugenie, kuptohet.

Eugenie, tani 32 vjeç, e cila është e teta në radhën e fronit, mund të shihet e gjunjëzuar me krahët e saj rreth dy nga pesë miqtë e Harper.

Nën foto, David shkroi: ‘Lucky Harper takon një princeshë të vërtetë në Pallat x’. Një fotografi e tretë tregon Harper të vetme, duke mbajtur një tullumbace të kuqe në katërkëndëshin qendror të Pallatit, me mesazhin nga nëna Victoria: ‘E vogla jonë princesha e ditelindjes x Puthje.’

Ndërsa fotot u bënë virale – duke u parë disa milionë herë brenda disa orësh – të dy Beckhams dhe Buckingham Palace u vunë nën kritika në internet. Një kritik shkruan: “Nëse keni para të mjaftueshme, mund të blini gjithçka!”

Shëtitja vjen pasi David ndau disa foto të tij në një varkë me djalin më të vogël Cruz në Instagram teksa ata shijonin pamjet e Kroacisë – përpara se të niseshin për në Itali. Cruz dhe babai i tij mund të shiheshin duke i tejdukshëm nxirjet e tyre ndërsa shkonin pa këmishë në pjesën e pasme të një varke në Dubrovnik, shkruan Daily Mail.

Ai dyshja është padyshim dashamirës dhe Davidi ka ndarë foto të ushqimit që ata kanë shijuar, duke përfshirë sallatën me domate të freskët dhe një këllëf gjigant të kuq. David ndau gjithashtu një foto të çiftit duke pirë një gotë birrë nën rrezet e diellit me disa kodra në sfond.