Ditën e djeshme, vajza e vogël e këngëtares së njohur Fjolla Morina, festoi ditëlindjen e saj dhe mbush 7 vjeçe. Vetë Fjolla ka ndarë në rrjetin social “Instagram” disa foto nga momente të ndryshme, që nga shtatzënia, çasti kur e solli në jetë e deri te momentet aktuale.

Këngëtarja shkroi: “Alayah, Urime ditlindja e 7. Evlad te uroj ta kesh shendetin te prift e mbara gjat gjith jetes. Beba e vogel  të don Mami Shume. Zoti të bekoft Evlad.

U flijova shume qe mos ta lejoja ta humb ate qe Zoti dashti t ma dhuroj.U pajtova me gjithcka por jo te mos sjellja ty ne jet bija ime.

Nuk ishte e let per mua te qenurit Baba e Nanë, frym dhe force, dhimbje, ilaq, lot e dashuri, e vetme vec per ty Evlad. Lus Zotin te behesh vajze e mbare nje dite te ritesh e te behesh e fort ashtu si une #happybirthday”, shkruan Fjolla.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)