Ajo është e famshme për pamjen e saj mahnitëse dhe fizikun fantastik! Irina Shayk ekspozoi turpin e saj të supermodeles me bikini të verdha, gjatë një dite relaksuese plazhi në Ibiza, Spanjë.

Supermodelja 36-vjeçare e “Vogue”, e lindur ne Rusi, shfaqi belin e saj të hollë dhe këmbët e tonifikuara në setin e rrobave të banjës pa rripa.

Në fillim të këtij viti, gjatë një interviste për Vogue britanike, Irina foli për fillimin në industrinë e modelingut në moshë të re dhe se shkoi në Paris për të modeluar kur ishte 19-vjeçare.

“Ishte një apartament me tetë modele që ndanin dy banja,” shpjegoi ajo. Edhe pse nuk fitonte shumë para dhe disa ditë, nuk kishte mundësi të hante, Irina shtoi: “Por, e dini, ishte koha më e bukur që kam kaluar ndonjëherë”.

“Nuk ndjeva presion për të humbur kilogramë dhe për të ngjyrosur flokët dhe gjithmonë, ende tani, i qëndroj asaj. Mendoj se industria po ndryshon për mirë”, tha modelja e “Burberry”.