ModeljaKejvina Kthella është një prej vajzave më të përfolura të showbizzit shqiptar, kur bëhet fjalë për linjat e saj perfekte.

Kejvina numëron plot 782 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram dhe çdo foto ose video që poston, merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Ditën e sktme, Kejvina ka shpërndarë disa foto, ku shfaqet shumë seksi, e veshur me bikini.

Në vetëm pak orë, modelja e njohur shqiptare ka marrë mbi 30 mijë pëlqime në foton e saj.

I gjithë trupi i Kejvinës është shumë i rregullt dhe bombastik, pasi ajo tregon herë pas here format e saj perfekte.