Këngëtarja e njohur shqiptare, si dhe ish-konkurrentja e “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj, është është shfaqur shumë provokuese ne rrjetin social “Instagram”.

Semi mori vemendje te madhe, teksa ka publikuar një foto nga plazhi, duke treguar se dëshiron që të jetë gjithë vitit verë përveç ditëve me shi.

“Fytyra ime thotë… Ohuuu a ka mundësi të jetë gjithë viti verë? Përveç ditëve që bie shi, osee mund të jetë verë me ditë shiu në mes”, shkruan Semi krahas fotos.

Semi u bë shumë e njohur gjatë periudhës kur ishte pjesë e Big Brother, ku ishte dhe në mes të një trekëndëshi dashurie mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.