Ka postime provokuese, por ka dhe postime si ky i fundit nga modelja e njohur, Emily Ratajkowski. Bukuroshja me famë botërore i ka habitur të gjithë fansat e saj, duke postuar një foto nudo në rrjetin social Instagram.

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski, është si gjithmonë shumë aktive në rrjetet e saj sociale, duke postuar shpeshhere foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Në një postim që ka bërë së fundmi, Ratajoëski ka “ccmendur” sërish ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram. Komplet e zhveshur, ajo ka pozuar me qenin e saj në tapetin e shtëpisë, ku shihet e shtrirë në poza provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Ratajkowski nuk tregon aspak kompleke dhe është reklamuar komplet nudo, duke thyer ccdo barrierë të mundshme sikleti. Bukuroshja me famë botërore menjëherë ka tërhequr vëmendjen e fansave, duke marrë më shumë se 1.5 milionë pëlqime në postimin e saj.

Modelja u bë nënë për herë të parë në mars të vitit të shkuar. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Sebastian Bear-McClard mirëpritën në jetë një djalë që i vendosën emrin Sylvestes Apollo Bear. Ai erdhi në jetë me 8 Mars të vitit 2021.