Kourtney Kardashian dhe Travis Barker duket se kanë një anë sentimentale, pasi u rikthyen këtë fundjavë në vendin ku u fejuan gati një vit më parë. Ciftit sapo është martuar në Los Angeles, teksa ata ecnin në plazhin me rërë jashtë hotelit Rosewood Miramar.

Ata dukej se ishin po aq të dashuruar sa ditën që thanë ‘PO’ në Portofino të Italisë në maj të këtij viti, teksa u mbajtën për dore, u puthën dhe kaluan një pasdite me diell së bashku.

Kourtney kishte veshur një fustan mëndafshi të gjelbër neoni, i icili kishte një të çarë të gjatë anash duke treguar këmbët e saj të tonifikuara.

Ajo shtoi një xhaketë të zezë me motoçikletë për t’u ngrohur ndërsa mjegulla bregdetare po fillonte të mbështillej dhe shtoi çizme të zeza të trasha. Ndërsa Travis Baker, ishte veshur me veshjet gjërat tij të zakonshme të zeza: një bluzë me printe dhe xhinse me grupin e tij të tatuazheve që shfaqeshin.

Ata gjithashtu dolën në mediat sociale për të ndarë imazhe nga raporti i kushtueshëm që është afër Santa Barbara. Kourtney ndau një vështrim tek ata nga mbrapa teksa po ecnin në plazhin e pacenuar me rërë.

Kourtney postoi gjithashtu imazhe nga brenda raportit ekskluziv me fokus në shtratin e tyre ku ishin vendosur petale trëndafili të kuq. Burri i saj zgjodhi imazhe më të egra në llogarinë e tij në rrjetet sociale.

Bateristi ndau një foto të gruas së tij të shtrirë në gjoks. Dhe më pas ai postoi një foto me këmbët e saj mes tyre në rast se dikush harronte se ata kanë kimi dhe po shijojnë vërtet shoqërinë e njëri-tjetrit.