Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, është një prej artisteve më të suksesshme në Shqipëri e diasporë.

Ajo ka realizuar shumë hite dhe shpeshherë, sigurohet që të sjellë për publikun projekte shumë të bukura.

Përveçse një këngetare shumë e talentuar, Arilena është edhe mjaft simpatike dhe ka një trup perfekt.

Ditën e djeshme, ajo ka postuar disa foto me bikini nga pushimet në Malibu të Kalifornisë.

Këngëtarja është shfaqur më në formë se kurrë duke treguar linjat e saj perfekte.

Arilena shihet e veshur me bikini ngjyrë të verdha, ajo ka mahnitur ndjekësit me pozat lozonjare.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)