Luana Vjollca është bërë me shtëpi të re. Lajmin e ka zbuluar vet moderatorja, duke publikuar pamje nga shtëpia luksoze. “U bera me shtepi ne Kosoven time.

Zgjodha ta kem ne zone malore, me ajer te paster, per te shijuar boren e malet e bukura te Kosoves sa here qe kam nevoje te shkeputem nga smogu i qytetit!”, shkroi ajo.

Luana Vjollca ka bërë një postim të ri në llogarinë e saj në Instagram. Ajo shihet veshur me shumë stil teksa kjo veshje po i’a thekson edhe më mirë format trupore.

Të shumta ishin komentet dhe pëlqimet që mori Luana nga fansat e shumtë. Luana njihet si një prej femrave më seksi shqiptare…