Kendall Jenner ndau një foto të re nga pushimet e saj në natyrë, e cila shfaqi një moment të ëmbël ku ajo u ul në prehrin e Devin Booker. Pushimet komode të Kendall Jenner sapo janë bërë edhe më komode.

Themeluesja e “818 Tequila”, postoi në “Story” në Instagram disa foto të tjera nga pushimet e saj me Devin Booker, duke përfshirë një foto të Kendall-it të ulur në prehrin e Devinit ndërsa ishte në verandë.

Në foton e ëmbël, Kendall kishte një bluzë të bardhë të shoqëruar me  bikini të kuqe. Ndërkohë, Devin kishte veshur sandale të zeza dhe pantallona të shkurtra blu.

Gjatë momentit intim, dyshja dukej se po shihnin pamjet e rrethinës së tyre pyjore, të cilat Kendall ka qenë e sigurt që do t’i ndante shumë në rrjetet e saj sociale.

Më shumë nga fotot e saj treguan një liqen gjatë perëndimit të diellit, një video të saj në ujë të rrethuar nga pemë dhe një foto të këpucëve të saj të ujit ndërsa ishte në bankën e të akuzuarve.