Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është përballur me një situatë të pakëndshme në avion. Modelja nga Kosova ka treguar përmes një postimi në Instagram se ka kaluar një eksperiencë të keqe.

Teksa po udhëtonte drejt Stambollit, Morena ka përjetuar një moment tepër të vështirë, por pa ndarë më shumë detaje të hollësishme.

“Sot përjetova një eksperiencë shumë të keqe teksa po fluturoja nga Kosova për në Stamboll. Pas së gjithave, faleminderit Zotit arritëm mirë.

Ju lutem respektoni dhe duajeni veten tuaj sepse askush nuk e bën këtë. Faleminderit Zot që më mbrojte”, ka shkruar mes të tjerash Taraku në rrjetin social Instagram.